Pomysłowi uczniowie I LO w czasie pandemii COVID-19

W czasie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, każda chwila by się uśmiechnąć jest na wagę złota. Do takiego samego wniosku prawdopodobnie doszła kadra pedagogiczna i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych zorganizowali VIRTUAL SPIRIT DAY

Co to takiego? Każdego dnia robimy zdjęcie zgodnie z wyznaczonym dniem i przesyłamy je na profil szkoły. Zachęcany do udziału całe klasy oraz nauczycieli – piszą we wpisie rozpoczynającym akcję.

Zabawa zaczęła się 14 grudnia, a kończy jutro 18 grudnia. Za nami między innymi dzień piżamki, dzień skarpetek czy książki.

Mieliśmy w planach zorganizowanie tradycyjnego Tygodnia Kultury Uczniowskiej, ale uczniowie podjęli decyzję, że wolą poczekać do lepszych czasów i zorganizować go tradycyjnie w szkole. Zaczęliśmy więc myśleć co można zrobić w całości online, żeby trochę oderwać myśli od codziennych lekcji online. Gdzieś w internecie mignęło nam hasło Virtual Spirit Week i postanowiliśmy wykorzystać ten pomysł i go dopasować do naszych możliwości. Generalnie chodzi w nim o to, by w tych trudnych czasach, gdy brak nam wszystkim (nie tylko nauczycielom.ale i uczniom) codziennego przebywania ze sobą w szkole zrobić coś co pozwoli się rozerwać, uśmiechnąć – powiedziała nam Anna Dudo z I Liceum Ogólnokształcącego

Więcej zdjęć oraz ciekawych komentarzy na stronie w miediach społecznościowych I LO w Łomży link >>TUTAJ<<