/

Pływalnia i Lodowisko „Biały Orlik” otwarte!

W końcu dobre wiadomości! Już od piątku 12 lutego łomżyński MOSiR zaprasza na Lodowisko „Biały Orlik” przy ulicy Katyńskiej oraz na Pływalnię przy ulicy Niemcewicza!

Nowe zasady obowiązują od 12 do 28 lutego. Pamiętajmy, że pandemia trwa. Dbajmy o bezpieczeństwo i higienę. Na terenie Lodowiska oraz Pływalni obowiązuje noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego. Wprowadzony został także limit osób mogących jednocześnie przebywać na danym obiekcie.

Na lodowisko zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.00. Obowiązuje limit do 50 osób na jednej tercji.

W tym sezonie na lodowisku wprowadzony został nowoczesny System Elektronicznej Obsługi Klienta, który usprawni funkcjonowanie lodowiska i skróci czas obsługi. Od teraz kupujący bilet otrzymują w kasie pasek upoważniający do przejścia przez bramki na teren lodowiska. Na teren lodowiska mogą wejść wyłącznie osoby z wykupionym biletem. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, a dziecko do lat 7 na terenie lodowiska musi znaleźć się pod opieką pełnoletniego opiekuna z wykupionym biletem wstępu.

Amatorów pływania na pewno ucieszy informacja, że Pływalnia wznawia działalność w rozbudowanych godzinach funkcjonowania- będzie czynna również w niedziele. W tygodniu obiekt będzie otwarty w godzinach 6.00-21.45, natomiast w weekendy w godz. 8.00-21.45. Nadal obowiązuje zakaz udziału publiczności, więc trybuny pozostaną zamknięte. Obowiązuje limit 50 osób w strefie mokrej obiektu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi zasadami:

  • Maseczki zakrywające usta i nos należy nosić w holu, przed i za kasami oraz w przebieralni. Maseczkę należy zostawić w rzeczach osobistych w szafce basenowej przed udaniem się pod prysznic. Osoby nie stosujące się do obowiązku noszenia maseczek we wskazanych miejscach nie będą mogły skorzystać z usług Pływalni.
  • Obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem oraz wyjściem z obiektu.
  • Limit osób przebywających w całej części mokrej obiektu został ograniczony do 50 osób.
  • Należy zachowywać w przestrzeniach ogólnodostępnych bezpieczną odległość od innych osób wynoszącą 2 metry.
  • Widownia jest zamknięta. Zakazane jest przebywanie publiczności także w holu oraz innych częściach obiektu.
  • Przypominamy również o stale obowiązujących zasadach przestrzegania higieny osobistej, o dokładnym umyciu ciała z użyciem mydła pod prysznicem przed wejściem do wody.
  • Na terenie Pływalni obowiązuje zakaz wstępu dla osób z jakimikolwiek objawami infekcji, przeciwwskazaniami lekarskimi oraz osobom których schorzenia mogą być niebezpieczne dla innych użytkowników, chorym z upławami, z otwartymi ranami i stanami zapalnymi skóry, plastrami i bandażami na ciele oraz osobom których stan higieny odbiega od ogólnie przyjętych norm. Obsługa ma prawo poprosić taką osobę o natychmiastowe opuszczenie obiektu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.