Łomża oczami youtuberów [VIDEO]

Podróżnicy.pl to kanał na youtubie zajmujący się zwiedzaniem miejsc w Polsce. Tym razem byli w Łomży. Czy nasze miasto okazało się dla nich atrakcyjne?

W swoim materiale podróżnicy powiedzieli m.in. o wieży ciśnień, muralach czy Starym Rynku. Spróbowali też jedzenia z jednej z restauracji. Nie zabrakło też nawiązania do naszego lokalnego piwa.

Zmarzliśmy niemiłosiernie podczas robienia tych zdjęć. Mróz dawał ostro o sobie znać, ale w końcu chcieliśmy pokazać Wam to miasto. Na zdjęciach możecie zobaczyć ławeczkę Hanki Bielickiej, która znajduje się przy ulicy Farnej. Obcykaliśmy również murale, które powstały pod hasłem przewodnim „Ku niepodległej”, a ich autorem jest Rafał Roskowiński, twórca Gdańskiej Szkoły Muralu.Niesamowity klimat ma budynek Sądu Okręgowego przy ulicy Dwornej oraz zaraz obok Biblioteki. Naprawdę robią wrażenie. Możecie zobaczyć również wnętrze Katedry Św. Michała Archanioła oraz wieżę ciśnień, która aktualnie nie pełni żadnej funkcji użytkowej. Żałujemy, że nie zdążyliśmy zajrzeć do żadnego muzeum, ale to już zostawiamy na kolejną wizytę – możemy przeczytać na social mediach youtuberów.

Na kanale Podróżnicy.pl możemy zobaczyć relacje nie tylko z polskich miejsc, ale także zagranicznych. Youtuberzy byli m.in. w Belgii, Grecji czy Rzymie.

Jak widać, Łomża to atrakcyjne miasto, które wzbudza zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.