O włos od tragedii na Piłsudskiego! Niebezpieczne zachowanie kierowcy! [VIDEO]

Do niebezpiecznych sytuacji na drogach Łomży dochodzi codziennie. Na wiele z nich reagują policjanci, wiele jednak przechodzi bez echa. Dzisiaj na ulicy Piłsudskiego młody mężczyzna być może uniknął ciężkich obrażeń, a nawet śmierci.

Potrącenie na przejściu, zawsze jest niebezpieczne!

Przejście dla pieszych usytuowane na wysokości Kazańskiej 4, to miejsce w którym dochodziło już do potrąceń pieszych. Najczęściej z powodu wyprzedzania na „zebrze”. Taka sytuacja miała miejsce właśnie dzisiaj rano. Pieszego w ostatniej chwili ostrzegł klaksonem kierowca, który zatrzymał się, by przepuścić mężczyznę. Resztę widać na nagraniu z wideorejestratora. Jeśli jesteście świadkami podobnych zdarzeń, które należy pokazać „ku przestrodze” zapraszamy do kontaktu redakcja@zlomzy.pl

Przypomnijmy, że na adres stopagresjidrogowej.kwp@bk.policja.gov.pl* można przesyłać wszelkie sygnały o rażących naruszeniach przepisów ruchu drogowego na terenie województwa podlaskiego, jak też o zdarzeniach zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym. 

Policjanci przeanalizują nadesłane materiały, dążąc do ustalenia sprawcy popełnionych czynów celem pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.