Łomżyńska restauracja z tytułem „Poland 100 Best Restaurants”! [VIDEO i FOTO]

Dzisiaj o godzinie 20:00 poznaliśmy laureatów jubileuszowej X edycji „Przewodnika Poland 100 Best Restaurants 2020„. Wśród najlepszych restauracji w Polsce znalazła się również kuchnia serwująca dania w Łomży!

Po raz pierwszy gala „Poland 100 Best Restaurants” nie odbyła się na żywo, a wszystko z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

W 2020 roku restauratorzy okazali również wielkie serce, wspierając w trudnych czasach środowisko medyczne, nawet pomimo trudnych wyzwań, z którymi sami muszą się mierzyć. Jestem przekonany, że rekomendacje przewodnika Poland 100 Best Restaurants stanowią istotne wsparcie dla restauratorów i pozwalają utrzymać nadzieję w 2021 roku. Jest to również okazja aby zwrócić uwagę na te wspaniałe restauracje, wybitnych szefów kuchni a jednocześnie zmotywować gości restauracji  czekających na ich ponowne otwarcie – poinformowali organizatorzy

Z niecierpliwością czekamy na jesienną Galę XI edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants i na organizację tego wydarzenia w przyjętej i przez lata wypracowanej i realizowanej formule” – powiedział Cezary Wołodko twórca Przewodnika Poland 100 Best Restaurants.

Garage Grill & Bar z Łomży otrzymał prestiżową nagrodę Poland 100 Best Restaurants

Właśnie otrzymaliśmy nagrodę Poland 100 Best Restaurants w kategorii „Najlepsza restauracja w Polsce” w grupie 3 widelce!!! To dla nas ogromne wyróżnienie. Chciałbym podziękować Iwonie Gosk, Martynie Gardockiej, Mikołajowi Kijek, Kacprowi Królikowskiemu i Mikołajowi Miłaszewskiemu. Dziękuję Wam wszystkim – napisał szef kuchni Garage Grill & Bar Dariusz Sienicki

Cały zespół redakcyjny portalu www.zlomzy.pl gratuluje i mamy nadzieję, że wszyscy już niebawem będą migli zasmakować potraw nie tylko na wynos, ale również w lokalu.