Okradał lombardy, sklepy i domy? „Głos” kazał mu ukraść auto… ma postawione zarzuty i jest już w areszcie

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje śledztwo w toku którego 23-letniemu mieszkańcowi Łomży, Karolowi K., przedstawiono min. zarzuty popełnienia przestępstw z art. 278a§1 kk oraz z art. 279§1 kk.

Prokuratura Rejonowa w Łomży nadzoruje śledztwo w toku którego 23-letniemu mieszkańcowi Łomży, Karolowi K., przedstawiono min. zarzuty popełnienia przestępstw z art. 278a§1 kk oraz z art. 279§1 kk.

O dokonaniach mężczyzny pisaliśmy w artykule: Kobiecy głos kazał mu odjechać autem… Złodziej złapany na gorącym uczynku! [FOTO]

Z ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzany w dniach 08 lutego 2021 roku oraz 10 lutego 2021 roku dopuścił się zuchwałych kradzieży w lombardach na terenie Łomży, dokonując zaboru mienia w postaci telefonu komórkowego oraz tabletu o łącznej wartości 900zł. Ponadto ustalono, iż podejrzany wybijając szybę w dniu 26 stycznia 2021 roku dokonał włamania do sklepu NeoNet skąd dokonał kradzieży ekspresu ciśnieniowego o wartości 2200zł. Ponadto Karol K. usiłował dokonać dwóch włamań na terenie Łomży – do domu mieszkalnego przy ulicy Żabiej oraz pojazdu Renault Megane.

Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratora, zastosował wobec Karola K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.