Udana „WARSZAWSKA GRANDA” dla zawodników z Łomży!

„WARSZAWSKA GRANDA” to cykliczna impreza sportowa, podczas której odbywają się walki na zasadach K-1. Patronat sportowy nad wydarzeniem sprawuje Polski Związek Kickboxingu.

W zawodach wzięli udział zawodnicy Hunter Kickboxing Łomża

Wygrane:
1.Jakub Just – jednogłośnie na punkty
2.Mateusz Gradowski – 1 runda TKO (latające kolano),
3.Sebastian Włodarski – niejednogłośnie na punkty.
Porażka:
1. Bartosz Tyszka – 2 runda kolano na korpus (debiut). Bartek trenuje 6 miesięcy, mimo porażki, w pierwszej rundzie postawił twarde warunki swojemu rywalowi jednak brak spokojnej głowy spowodowały, ze popełnił kilka błędów, które kosztowały go porażkę.

Z wyników zawodów zadowolony jest jednak trener Maciej Tercjak

Jestem zadowolony z postawy chłopaków. Debiutujący Bartek Tyszka, w drugiej rundzie trochę dał się ponieść emocjom, uciekła koncentracja i dał się złapać na kopnięcie kolanem na korpus co było niestety techniką, która nie pozwoliła mu dalej walczyć, jest jednak bardzo bojowo nastawiony do dalszej pracy nad sobą co pozwala mi ze spokojem patrzeć w przyszłość jeżeli chodzi o jego starty. Należy podkreślić, ze z 6 miesięcznym stażem treningowym walczył z rywalem trenującym od dwóch lat. Różnica doświadczenia była większa… Jakub Just i Sebastian Włodarski zawalczyli zgodnie z oczekiwaniami czyli wygrali swoje walki i pokazali, ze z walki na walkę wyciągają wnioski i eliminują wcześniej popełniane błędy. Bardzo dobrą dyspozycje zaprezentował Mateusz Gradowski, który już w pierwszej rundzie znokautował swojego rywala kolanem z wyskoku, rozcinając tym samym rywalowi łuk brwiowy. Mateusz ma bardzo duży potencjał i potrzebował odblokować się wchodząc do ringu. Uważam, ze dzisiaj się to udało – mówi Maciej Tercjak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.