Poszukiwany wpadł, bo kolega nie miał maseczki

Łomżyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo kolega nie miał zasłoniętych ust i nosa. 23-latek usłyszał już zarzut kradzieży perfum. Tego samego dnia w ręce mundurowych wpadł jeszcze 49-latek, który najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

Wczoraj, po południu, policjanci z patrolówki zwrócilii uwagę na dwóch mężczyzn, z których jeden nie miał zasłoniętych ust i nosa. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem. W trakcie sprawdzania mężczyzn w systemach policyjnych wyszło na jaw, że jego kolega jest poszukiwany. Okazało się, że 23 – latek trafił do policyjnego aresztu za kradzież perfum w jednej z łomżyńskich drogerii. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że mieszkaniec Łomży już wcześniej ukradł perfumy w tej drogerii. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to blisko 1500 złotych. 23 – latek usłyszał zarzut kradzieży, za co Kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, łomżyńscy kryminalni zatrzymali jeszcze 49 – latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Łomży. Teraz mężczyzna za kradzież z włamaniem najbliższy rok spędzi w zamknięciu.