Strona internetowa dla firmy za darmo. To możliwe, a wykona ją niewidomy Mateusz

fot. pixabay.com

Mateusz Pawłowski od dwóch lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie. Celem zajęć jest pokazanie, że osoba niewidoma to człowiek, który nie siedzi w domu i nic nie robi tylko pomimo swoich problemów stara się żyć normalnie i jak takiej osobie należy pomóc w trudnych sytuacjach. Chłopak jest tego idealnym przykładem!

Mateusz jest niewidomy od urodzenia, ale po za zajęciami dla dzieci i młodzieży największą pasją jest tworzenie stron internetowych.

Jestem absolwentem Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej. W czerwcu 2016 roku ukończyłem szkołę. Od wielu lat działam społecznie na różnych płaszczyznach. Obecnie organizuję projekt, który polega na  tworzeniu bezpłatnie stron internetowych. Akcja jest skierowana do małych firm i instytucji, które nie mają swojej strony internetowej – tłumaczy Mateusz Pawłowski

Bezpłatna pomoc dla przedsiębiorców

Dlaczego za darmo? Bezpłatnie, ponieważ Marcin cały czas uczt się czegoś nowego, Robi to hobbystycznie i jest osobą niewidomą, więc nie wszystkie oczekiwania zwłaszcza graficzne jest w stanie wykonać. Swoją pracę opiera na gotowych szablonach.

Mateusz pracuje po 12 godzin dziennie, ale robi to co kocha. Jego największym marzeniem jest znaleźć czas na życie prywatne, jednak sądząc po jego zaangażowaniu w tworzenie stron i pomoc innym może być to trudne.

Jest po technikum masażu i prowadzi niewielki gabinet. Jednak w chwili nadejścia do Polski pandemii COVID-19 postanowił pomóc przedsiębiorcom wykorzystując swoje umiejętności w tworzeniu stron internetowych, kosztem swojego prywatnego czasu.

Naszym zdaniem dla wielu osób postawa Mateusza powinna być wzorem do naśladowania. Mimo swojej niepełnosprawności nie poddał się i robi rzeczy, które sprawiają mu przyjemność i satysfakcję pomagając przy tym innym.

W imieniu Mateusza zapraszamy do kontaktu pod numerem 505904182 lub mailowo pod adresem info@enet.ovh