VI Akademickie Mistrzostwa Makijażu Fantazyjnego

Pomimo pandemii koronawirusa nie Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży nie zawiedzie miłośników sztuki pięknego makijażu. Zakład Kosmetologii na uczelni w Łomży zaprasza do udziału w VI Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego. W tym roku rywalizacja odbędzie się wirtualnie pod hasłem „Po drugiej stronie lustra online”.

Każda kobieta lubi olśniewać swoim wyglądem. A nic bardziej nie podkreśla urody, tuszuje mankamenty oraz dodaje pewności siebie, jak dobrze dobrany makijaż. Jak co roku, niecodzienne makijaże będzie można podziwiać w wykonaniu uczestniczek Mistrzostw. Po raz szósty PWSIiP zaprasza do udziału w zawodach szkoły ponadpodstawowe i uczelnie z kierunkami kosmetycznymi.

Zadaniem konkursowym jest nadesłanie filmów pokazujących powstawanie całego makijażu i efekty wraz ze stylizacją. W związku z epidemią COVID-19 uczestnik Konkursu w trakcie wykonania makijażu powinien posiadać fartuch ochronny, jednorazowe rękawiczki i osłonę ust i nosa.

Na nagrania uczelnia czeka do 31.03.2021 r. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w Mistrzostwach jest również nadesłanie skanu formularza zgłoszeniowego w terminie do 15.03.2021 r. na adres mailowy: podrugiejstronielustra@pwsip.edu.pl bądź pocztą tradycyjną na adres uczelni.

O wygranej poinformujemy 09.04.2021 r. Wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej PWSIiP oraz mediach.

Ogólne zasady udziału w Konkursie znajdziecie w Regulaminie VI Akademickich Mistrzostw Makijażu Fantazyjnego.

Organizatorzy przygotowali bardzo cenne nagrody, jak zestawy kosmetyków, kuferek na kosmetyki, wielofunkcyjne urządzenie do peelingu, urządzenie Darsonval.

Wymagane dokumenty:

  1. oryginał formularza zgłoszeniowego wraz z podpisanym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na nieodpłatne udzielenie prawa do wykorzystywania przez organizatora nadesłanych oraz wykonanych w trakcie zdjęć
  2. oryginał zaświadczenia o aktualności statusu studenckiego/uczniowskiego i zgodę na reprezentowanie uczelni/szkoły