Agnieszka Muzyk odchodzi z ARiMR. Wygrała konkurs na dyrektora w innej instytucji

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży ma nowego dyrektora, została nim Agnieszka Muzyk. O tym, że w konkursie na stanowisko dyrektora OKE brała udział była współpracowniczka prezydenta Mariusza Chrzanowskiego mówiło się już od chwili, gdy konkurs został ogłoszony.

Do konkursu na dyrektora OKE w Łomży przystąpiło trzech kandydatów, z czego dwóch z nich spełniało wymogi formalne. Jak udało się nam dowiedzieć, jak na razie nieoficjalnie nowym dyrektorem instytucji została właśnie Agnieszka Muzyk.

Warto dodać, że nowa dyrektor pracowała już w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, jako zastępca kierownika Wydziału Analiz i Badań oraz jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Agnieszka Muzyk pełniła do tej pory funkcję zastępcy dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wcześniej była piastowała stanowisko zastępcy prezydenta Łomży. Agnieszka Muzyk była również kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na fotel prezydenta Łomży w wyborach samorządowych w 2018 roku oraz kandydatką na posła w wyborach parlamentarnych w 2019 rok.