Nowa produkcja rodzimego artysty – Fabisz – Tylko Słowo [VIDEO i FOTO]

O ile w ostatnim czasie brakuje w naszym mieście wydarzeń kulturalnych, to artyści z Łomży nie przestają zaskakiwać. Po dłuższej przerwie do nagrywania wrócił Marcin Fabiszewski, znany jako Fabisz. Zakończył prace nad klipem „Tylko Słowo”. Premiera już za kilka dni.

W sieci pojawiła się zapowiedź klipu „Tylko Słowo”, w którym gościnnie wystąpiła znana mieszkańcom Łomży Julita Kaczyńska.

Kawałek powstał, aby opisać wdzięczność Bogu za to czego doświadczyłem osobiście. Mam nadzieje, że ktoś będzie miał swoje przemyślenia na tle tego numeru. Julitę zaprosiłem na refren przypadkowo, można powiedzieć że w biegu. Chciałem, aby zaśpiewała refren żeby zobaczyć jak wygląda w damskiej wersji, okazało się że wyszło tak fajnie że zostało – mówi nam Marcin Fabiszewski

Już zapowiedź teledysku robi wrażenie. Cieszy fakt, że większość ujęć powstawała w Łomży, a za jego produkcję odpowiedzialni są ludzie związani z miastem położonym nad Narwią.

Klaudia Kostrzewa i Adrianna Jesiotr (Rajkowska) są odpowiedzialne za make up swój udział także mieli Natalia i Krystian Pieloch ze studia DOM Fitnesu. Przyjaźnimy się od wielu lat więc czuje zaszczyt ich obecności jako przyjaciół .. Wrażenie na mnie zrobiła grupa ratownicza Nadzieja ponieważ bez problemu zgodzili się na udział w klipie. Za realizację odpowiedzialni są Sebastian Kołodziejczyk i Adrian Parzych (JINX)

Premiera utworu „Tylko Słowo” już 27 marca o godzinie 19:00