Premiera najnowszego utworu łomżyńskiego artysty – Fabisz -„Tylko Słowo”

Artyści z Łomży wciąż nie przestają zaskakiwać. Po dłuższej przerwie, do nagrywania wrócił Marcin Fabiszewski, znany jaki Fabisz. Dzisiaj premiera jego najnowszego utworu pt. „Tylko słowo”.

Fabisz czyli Marcin Fabiszewski swoją przygodę z muzyką zaczął 14 lat temu pisząc pierwsze teksty w szkolnej ławce. Początki YouTuba w Polsce nie są mu obce ponieważ w latach 2009 – 2011 amatorskie utwory publikowane wraz z bliskimi osobami ze swojego otoczenia biły rekordy popularności w tym właśnie serwisie. Swój ostatni nielegal wypuścił w 2011 roku – od tamtej pory usunął się w cień wspierając innych artystów pod kątem muzycznym.

Fabisz komponował/współkomponował oraz pisał teksty dla takich artystów jak Jula, Sylwia Przybysz, Bartek Kaszuba czy Kasia Gomoła. Dziś wraca z pierwszym własnym legalnym singlem zatytułowanym ” Tylko Słowo” do którego zaprosił gościnnie Julitę Kaczyńską.

Jest to początek nowej drogi postanowiłem zacząć od zera zakładając nowy kanał. Mam w zanadrzu jeszcze kilka utworów. Zacząłem nowy projekt z Przemysławem Piotrowskim ponieważ dostrzegłem w nim potencjał i postanowiłem sprawdzić czy coś z tego będzie. Na tę chwilę jesteśmy obaj zadowoleni z efektów naszej pracy, czas pokaże czy ludzie podzielą nasz entuzjazm. Utwór „Tylko słowo” mówi o doświadczeniach jakie mnie napotkały niekoniecznie dobrych. Od zawsze wierzyłem w Boga, lecz przyszedł czas w którym dość dosadnie dostrzegłem jego obecność. Najbardziej w sytuacjach w których ludzie zaczynają wątpić w jego istnienie. Ja się przekonałem i postanowiłem tym podzielić z innymi – mówi Fabisz.

Realizacja teledysku robi wrażenie