/

Urzędnicy miejscy pójdą na seans do Kina Millenium

Wsparcie dla Kina Millenium w Łomży już jakiś czas temu obiecał Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Obietnica staje się faktem. Dzisiaj w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o zakupie przez miasto voucherów na seanse kinowe dla pracowników miejskich.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego i pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży za okazane nam ogromne wsparcie , w tym bardzo trudnym dla nas czasie . Z inicjatywy Pana Prezydenta Urząd Miejski zakupił vouchery kinowe dla swoich pracowników za dużą kwotę tj.10975 zł netto – czytamy we wpisie Kina Millenium

Urząd Miejski w Łomży, tak jak każdy pracodawca prowadzący działalność w formie jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych, tworzy fundusz świadczeń socjalnych bez względu na liczbę zatrudnionych pracowników. Do jego utworzenia zobowiązany jest też każdy pracodawca, zatrudniający co najmniej 20 pracowników na pełne etaty. To właśnie z tego funduszy zapowiadana była pomoc dla kina w Łomży.