/

Kradła perfumy, trafiła w ręce policji

41 – latka odpowie za kradzież perfum w jednym z łomżyńskich sklepów. Wybrany towar zamiast do wózka sklepowego wkładała do wózka dziecięcego. Następnie chciała opuścić sklep. Zgodnie z Kodeksem wykroczeń kobiecie grozi grzywna, a nawet ograniczenie wolności.

Wczoraj łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zatrzymaniu przez ochronę sklepu  kobiety, która ukradła perfumy. Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Okazało się, że podejrzaną jest 41-letnia mieszkanka Łomży. Kobieta próbowała wynieść ze sklepu perfumy nie płacąc za nie, wybrany towar wkładała do dziecięcego wózka, a następnie chciała opuścić sklep. Wówczas w drzwiach wyjściowych interweniował pracownik ochrony. Zgłaszająca oszacowała straty na blisko 150 złotych.

Policjanci ustalają czy kobieta nie ma związku z podobnymi kradzieżami w innych sklepach na terenie miasta. Mundurowi w związku ze zdarzeniem prowadzą postępowanie o wykroczenie kradzieży. Zgodnie z Kodeksem wykroczeń kobiecie grozi grzywna, a nawet kara ograniczenia wolności.

źródło: KMP Łomża