Nowy mural powstanie w Łomży. W konkursie można wygrać 30 000 zł honorarium [VIDEO]

W najbliższym czasie ma zostać ogłoszony konkurs na wykonanie muralu na ścianie zewnętrznej budynku zlokalizowanego przy ul. Śniadeckiego 30 w Łomży.

Tematyka muralu powinna komponować się z kampanią promocyjną Miasta „Zasmakuj w Łomży” oraz uwzględniać lokalne tradycje, kulturę czy walory przyrodnicze – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski

Mural ma przedstawiać ciekawą historię i jednocześnie stać się wizytówką miasta, oddając jego charakter i wyjątkowość. Kompozycję muralu należy wpisać w kontekst architektoniczny ściany budynku z wykorzystaniem istniejących elementów architektury. O szczegółach rozmawialiśmy z Prezydentem Miasta Łomża Mariuszem Chrzanowskim szczegóły w materiale video >>TUTAJ<<

https://youtu.be/yi_cDRuYbDs

Konkurs ma charakter otwarty, dwuetapowy i ogólnopolski. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.

Prace konkursowe będą przyjmowane do 28 maja 2021 roku do godziny 15:30, a ogłoszenie zwycięskiego projektu nastąpi do 18 czerwca 2021 roku.

Realizacja projektu przez laureata konkursu lub osoby wyznaczone przez niego profesjonalnie zajmujące się malarstwem ściennym musi odbyć się między 1 lipca 2021 a 30 września 2021 roku w ciągu dwóch tygodni.

Nagroda to honorarium pieniężne w wysokości 30 000 zł