Zamknij
REKLAMA

Znamy całą kwotę która została uzbierana na festynie dla Julki!

20:06, 11.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Jesteśmy naprawdę wspaniałym miastem! W ostatni weekend cała Łomża była zjednoczona! Wszyscy wspólnie zebrali się aby pomóc małej Juleczce! Dzisiaj poznaliśmy kwotę, która została zebrana w ciągu ostatnich dni. Trzeba przyznać, że jest naprawdę oszałamiająca!

W sobotę i niedzielę stacje Orlen na Szosie Zambrowkiej oraz Piłsudskiego, a także w Kolnie i Chojnach Młodych przeżywały prawdziwe oblężenie! W tych dniach całkowity dochód ze sprzedaży kawy był przekazywany na leczenie Julci. Również wszystkie osoby, które tankowały paliwo, na hasło "Julka" dostawały 10 groszy rabatu na paliwo. Każde 10 groszy z litra było przekazywane na konto Juleczki. 

Kulminacją akcji był jarmark dla Juleczki, który odbył się w niedzielę na stacji paliw Orlen przy ulicy Piłsudskiego. Licytacje, pyszne jedzenie, świetna zabawa pod sceną i moc atrakcji - to wszystko odbyło się aby uratować życie dziewczynki. 

Nasza redakcja również włączyła się w akcję i relacjonowała wydarzenie na żywo. 

Jeśli czytacie nas w pozycji stojącej, to lepiej usiądzcie, bo kwota zebrana w ciągu tych dwóch dni robi wrażenie i przyprawia o zawrót głowy. 

W weekend na rzecz Julci uzbierano 72 440,61 złotych i 100 euro!

Nie możemy jednak ustawać na laurach, ponieważ do zebrania jest wciąż bardzo dużo. Cena operacji w Bostonie jest warta aż 2,5 miliona złotych. W internecie wciąż jest prowadzona zrzutka na rzecz dziewczynki. Jeśli nie mieliście okazji pomóc w ten weekend to wciąż możecie to zrobić. Link do zrzutki znajduje się [TUTAJ]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ka per Ka per

0 0

Może teraz pomoc dla chłopca z Łomży? Również chorego na serduszko?
https://www.siepomaga.pl/olusiowe-serduszko 19:17, 12.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%