Zamknij
REKLAMA

Zielone przystanki w Łomży? [FOTO]

06:36, 13.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Ruszyło głosowanie Budżetu Obywatelskiego, do którego mieszkańcy Łomży zgłosili swoje pomysły. Jednym z nich jest "System Zielonych Przystanków" zgłoszony przez Angelikę Obrycką. 

Autorka projektu pochwaliła się swoim pomysłem na grupie spotted: Łomża. Jak podkreśla Angelika, Taki przystanek mógłby pojawić się przy Filharmonii, galerii Veneda, galerii Dworcowej, Aleja Park i aptece Gemini (przystanek Al. Piłsudskiego STAFFA).

Zdaniem autorki, Największymi atutami projektu jest zastosowanie automatycznego systemu nawadniania, fotowoltaiki, różnorodność gatunkowa i kolorystyczna roślinności umieszczonej w konstrukcji przystanku i wokół niej, elektroniczna gablota reklamowa, elektroniczny rozkład jazdy, dodatkowe oświetlenie oraz stworzenie możliwości naładowania telefonów komórkowych, dzięki energii elektrycznej zgromadzonej przez panele słoneczne.

Przypomnijmy, głosowanie Budżetu Obywatelskiego już ruszyło. Do wyboru są 33 pomysły: 5 w kategorii ogólnomiejskiej, 7 w kategorii strefowej 17 w kategorii osiedlowej oraz 4 zadania zgłoszone w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można tylko jeden raz – wybierając jedno zadanie z każdej kategorii.

[ZT]18045[/ZT]

Poniżej przedstawiamy wizualizację projektu. Jest ona efektem pracy magisterskiej Angeliki Obryckiej. Jak Wam się podoba?

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%