Zamknij
REKLAMA

Trener PREFBET-SONAROL w teleturnieju Jeden z dziesięciu!

18:37, 12.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

We wtorkowym odcinku teleturnieju "Jeden z dziesięciu" wystąpił Andrzej Niwiński, wieloletni trener klubu PREFBET-SONAROL

Na codzień pan Andrzej pracuje jako nauczyciel w szkołach w Sokołach i Bruszewie. Znany jest również jako wieloletni trener klubu PREFBET-SONAROL. Jak mu poszło?

W pierwszym etapie pan Andrzej stracił jedną szansę. Potknął się na pierwszym pytaniu dotyczącym odmieniania nazwy "Kongo" przez przypadki. 

W drugim etapie był pytany o najstarszą polską pieśń religijną - Bogurodzicę, a także o Mariana Langiewicza - dyktatora Powstania Styczniowego. Trzecie pytanie dotyczyło noweli 'Pociągi pod specjalnym nadzorem" Bohumila Hrabacza. 

Pan Andrzej kolejny błąd popełnił w czwartym pytaniu o wzór na pole elipsy. Od tego momentu pozostała mu już tylko jedna szansa.

Nie przeszkodziło to jednak w dostaniu się trenera do finału!

Pytania, które finale otrzymał pan Andrzej dotyczyły ekonomii, literatury, mody.

Pierwszy błąd popełnił w pytaniu muzycznym. Drugi w pytaniu dotyczącym biologii. 

Sytuacja się wyrównała. W pewnym momencie w programie został już tylko pan Andrzej z panią Danutą, oboje mieli po jednej szansie. Jednak pani Danuta odpadła w pytaniu fizycznym. Tym samym pan Andrzej wygrał!

Trener PREFBET SONAROL zakończył przygodę w programie z 61 punktami. Niestety taka ilość punktów prawdopodobnie nie pozwoli mu na dostanie się do wielkiego finału.

Gratulujemy!

 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%