Zamknij
REKLAMA

Łomża: seniorzy mogą zaszczepić się przeciwko grypie. Trwają zapisy

08:17, 25.11.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Trwają zapisy na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Mieszkańcy Łomży powyżej 60. roku życia, posiadający Łomżyńską Kartę Seniora lub objęci pomocą MOPS (za okazaniem dowodu osobistego i stosownego zaświadczenia) mogą zapisywać się na nie w godz. 8:00 – 15:00 w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego (ul. Polna 16).

"Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla mieszkańców Łomży po 60. roku życia na lata 2021 – 2022", na wniosek prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, został przyjęty przez Radę Miejską podczas sierpniowej sesji.

W wyniku przeprowadzonego we wrześniu konkursu, szczepienia odbywają się w Specjalistycznym Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnym przy Polskiej Grupie Farmaceutycznej sp. z o.o. (ESKULAP), ul. Piłsudskiego 82 w Łomży.

Informacje na temat zapisów i szczepień przeciwko grypie można uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Łomży pod nr tel. 86 2156842.

Jednocześnie Urząd Miasta przypomina, że Seniorzy 75+, czyli osoby urodzone nie później niż w 1946 r., mogą skorzystać z rządowego programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są pod adresem http://www.lomza.pl/index.php?wiad=11031.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%