Zamknij
REKLAMA

O współpracy międzypokoleniowej w Łomży

08:37, 25.11.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

30 listopada Miasto Łomża wspólnie z Europe Direct Podlaskie zaprasza na konferencję poświęconą współpracy międzypokoleniowej „Młodych i Seniorów łączy... obywatelstwo UE".

Celem wydarzenia jest usprawnienie komunikacji pomiędzy młodzieżą i seniorami, a także wskazanie obszarów, w których z powodzeniem mogą realizować wspólne przedsięwzięcia. To także okazja do zaprezentowania oferty Unii Europejskiej dla młodych i seniorów, z jednoczesnym akcentem na równoważenie priorytetów i budowanie przekonania o wzajemnej potrzebie wsparcia.

W trakcie konferencji głos zabiorą zarówno przedstawiciele Łomżyńskiej Rady Seniorów, Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, a także osoby zaangażowane w dialog i funkcjonowanie rad społecznych w naszym mieście.

Prelegenci w ramach swoich wystąpień poruszą kwestie związane z różnicami i podobieństwami międzypokoleniowymi, kooperację pokoleń w Łomży, w Polsce i Europie, własne wizje współpracy, w tym również planowane przedsięwzięcia i pomysły.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym (link do zdalnego uczestnictwa: http://bityl.pl/cQZ2G, a także stacjonarnie w Hali Kultury.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%