Wiadomości

Zamknij

To pierwsze takie nagranie w Łomży. Interwencja policjantów w Venedzie [VIDEO]

. 07:56, 20.12.2021
15 To pierwsze takie nagranie w Łomży. Interwencja policjantów w Venedzie [VIDEO] fot. pixabay.com

W internecie pojawia siię mnóstwo filmów z intwerwencji policjantów z uwagi na brak na maseczki. Ten trend nie ominął także Łomży. 

To pierwsze tego typu nagranie z naszego miasta. Jego akcja toczy się w Venedzie. 

Na filmie policjanci zatrzymują grupę ludzi, która nie zasłoniła ust i nosa. Proponują im mandat w wysokości 100zł. 

Nałożenie mandatu spotyka się jednak ze sprzeciwem. 

Nagranie z tego wydarzenia trafiło do internetu. 

 

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (15)

PolakPolak

17 5

Brawo, Łomża
się budzi.

14:41, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZniesmaczonaZniesmaczona

10 16

Podziwiam.ptofeskonalizm Pana policjanta i Pana z ochrony. Nie wiem co ta pani w chamska bulwersujący sposób pokazać w Internecie? Aż przykro słucha się tych wulgaryzmow

20:31, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomentującaKomentująca

10 15

Nie noszę maseczki ... Ale to co pokazała ta kobieta to dno... Szacunek dla Panów Policjantów ... Żeby robić takie prowokacje to trzeba być chociaż trochę inteligentnym i trzeba wykazywać się chociaż minimalnym poziomem kultury

20:39, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

..

8 16

szacunek dla policjantów

21:34, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

SolidSolid

0 12

Bkl było *%#)!& teraz *%#)!& będzie bgr

21:46, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsjkAsjk

6 15

Brawo policjanci, kobieta zero kultury osobistej w stosunku do otoczenia.

22:09, 20.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BGRBGR

4 14

Dno, już niżej nie da się zejść. Słusznie czy nie mnie nie obchodzi ale Pani co to komentuje i jej kultura wypowiedzi pokazuje jaki jest jej poziom intelektualny.

08:06, 21.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

1 14

Dno baba zero kultury a jaka *%#)!&

18:42, 21.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MateuszMateusz

3 13

Tu już nie chodzi o to czy nosić maseczki czy nie. Nagrywająca jest po prostu chamska i niewychowana. Skoro ona jest chamska to trzeba tym samym walczyć. Jestem za tym, żeby ta różowowłosa"piękność" nosiła maseczkę niezależnie od tego czy jest pandemia czy nie. Po zasłonięciu jej szpetnego oblicza świat będzie piękniejszy. Brawo policjanci za opanowanie. Nie pozdrawiam kamerzystki

09:11, 22.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Polka2Polka2

1 15

Jak nakaz noszenia maseczek to trzeba je nosić ją jestem osobą zaszczepiono i nosze maskie i się nie wstydzę tego nie wiem czy to jest normalne i mądre robić jakiś protest nie chcesz nosić to siedź w domu i jeszcze załóż w okna i drzwi kraty zeby covid nie wszed do ciebie ja jestem osobą zaszczepiono i nosze maskie

08:06, 23.12.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Człowiek Człowiek

8 2

Jednak nie wszyscy tacy naiwni brawo

21:22, 03.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ACABACAB

7 1

Zamaskowany człowiek z bronią chodzący na rozkazy nie wiadomo kogo ????
BANDYTA

21:25, 03.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Normalny chlopak Normalny chlopak

5 3

Ludzka glupota nie przestaje mnie zadziwiac, tak sobie mysle czytajac te komentarze. Brawo dla dziewczyny ktora nie boi sie miec wlasnego zdania, wobec ciemnoty ktora pisze blyskotliwe komentarze lykajac sciemy z telewizji przez co zatraca zdolnosc wlasnwgo myslenia, czego najprostszym przykladem jest ortografia, mimo ze mozna skorzystac ze slownika w tak zaawansowanych czasach postepu ;) co tu sie dzieje.. fu*k tab

21:30, 03.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tragedia na ulicachTragedia na ulicach

1 0

Chociaż jeden normalny chłopak ,który rozumie że te komentarze zapewne pisali policjanci na służbie na komendzie używając komputerów i prądu biorąc pensje za nasze podatki zamiast zająć się prawdziwą pracą ....... Porażka Łomżyńska

21:36, 03.01.2022

Tragedia na ulicach Tragedia na ulicach

3 3

Chociaż jeden normalny chłopak ,który rozumie że te komentarze zapewne pisali policjanci na służbie na komendzie używając komputerów i prądu biorąc pensje za nasze podatki zamiast zająć się prawdziwą pracą ....... Porażka Łomżyńska

21:38, 03.01.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zlomzy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%