Zamknij
REKLAMA

Autobusy elektryczne w Łomży? Busnex wygrywa spór

15:31, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Krajowa Izba Odwoławcza w całości uwzględniła argumentację, zawartą w złożonym przez Busnex Poland odwołaniu, dotyczącym unieważnienia przetargu na dostawę 6 zeroemisyjnych autobusów elektrycznych dla Łomży - przekazała nam firma Busnex.

Z informacji prasowej przekazanej przez firmę, wynika, że Krajowa Izba Odwoławcza potwierdziła, że nie było podstaw do unieważnienia przetargu na dostawę do Łomży kolejnych autobusów elektrycznych.

Wskazała także samorządowi konieczność powtórzenia oceny ofert. Tym samym wybór dostawcy sześciu „elektryków” czeka na ponowne rozstrzygnięcie.

Przypomnijmy, w maju miasto unieważniło to postępowanie. Jak twierdzi Busnex, oferta spełniała wszystkie wymogi formalne i mieściła się w budżecie zamawiającego.

Busnex Poland zdecydował się na złożenie odwołania do KIO i wygrał spór z miastem.

– Bardzo się cieszymy, że Krajowa Izba Odwoławcza w pełni potwierdziła naszą argumentację. To ważny sygnał dla całego rynku, że to cena i jakość produktu będzie stanowić główne kryterium wyboru ofert. Mamy nadzieję, że niebawem sfinalizujemy ten kontrakt. Jesteśmy gotowi, aby dostarczyć do Łomży kolejne elektryczne autobusy Yutong – powiedział Marcin Kucharski, prezes firmy Busnex Poland.

Firma zapewniła również, że  elektryczne autobusy Yutong już niebawem wyjadą na ulice Łomży.

[ZT]18632[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%