Zamknij

40. Rajd Podlaski przed nami! Na trasę ruszy Linguo Rally Team [VIDEO]

12:46, 08.06.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższy weekend odbędzie się nasz jubileuszowy 40. Rajd Podlaski w randze Rajdu Okręgowego oraz SKJS. Będzie to doskonała okazja dla zawodników z RSMP do treningu w warunkach sportowej rywalizacji przed Rajdem Polski.

Cieszy nas fakt, że ponownie dzięki aprobacie federacji LASF, nasze zawody będą jedną z rund litewskiego czempionatu w rallysprintach (LARSĆ). Czynimy też starania, aby Rajd Podlaski był rundą Szuter Cup (RO) oraz Gravel Challenge 2021 - informują organizatorzy

Ceremonia Startu i Mety, 40 rajdu podlaskiego, odbędzie się na placu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Teatrze Dramatycznym w Białymstoku natomiast strefa serwisowa oraz biuro rajdu zostaną zlokalizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Załogi startujące w klasyfikacji RO oraz LARSĆ przejadą osiem odcinków specjalnych, a uczestnicy klasyfikacji Super KJS siedem prób sprawnościowych.

W rywalizacji weźmie również załoga Linguo Rally Team z Łomży, która w piątek po południu będzie miała swój trening w Łomży. 
Jak jeżdżą swoją rajdową Toyotą Yaris? Zobaczcie na naszym filmie. 

[ZT]16373[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Gość Gość

5 0

Powodzenia! 12:59, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibic Linguo Team Kibic Linguo Team

4 0

Chlopaki dajcie czadu 💣🚦🏆🎖🔊🏁👏👍 13:02, 08.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%