Zamknij

Kolejni mistrzowie i wicemistrzowie Polski w MMA z Łomży [FOTO]

23:28, 18.09.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj w Sochaczewie odbyły się X Mistrzostwa Polski MMA 2020. To najważniejsze wydarzenie amatorskiego MMA w Polsce pod patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu. Rywalizacja przyniosła zawodnikom z Łomży wiele sukcesów. 

Zawody rozegrane zostały bez udziału publiczności, dostosowane do aktualnych wymogów. Rywalizacja w Sochaczewie toczyła się jednocześnie w trzech octagonach.

Zawodnicy Black Horse MMA i Fight Club Łomża zdobyli bardzo ważne tytuły. Do Łomży wracają między innymi mistrzowie i wicemistrzowie Polski. 

Na zawodach w Sochaczewie w walce o tytuł mistrza w kategorii Full Contakt 77 kg spotkało się dwóch zawodników z Łomży.

Hubert Sulewski i Patryk Wieryszko zostali mistrzem i wicemistrzem Polski w MMA. Walka o tytuł mistrza zakończyła się przez poddanie w pierwszej rundzie. Co warto podkreślić, wicemistrz Polski - Patryk Wieryszko był najmłodszym zawodnikiem w kategorii. 

Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego startu w full contact 77 kg i zajęcie tak wysokiej pozycji , a jeśli chodzi o walkę z Hubertem Sulewskim bardzo fajnie , że mogłem zawalczyć z tak doświadczonym przeciwnikiem mogłem sprawdzić w jakim miejscu jestem ten start potwierdził , że stale się rozwijam a mam dopiero 19 lat i to początek mojej drogi - powiedział nam Patryk 

Hubert Sulewski jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Dla niego to już 4 tytuł mistrza Polski.

Forma powoli się szlifuje, nie mam jakiejś świetnej formy na ten czas, ale jak na amatorskie zawody starcza jak widać. A co do walki z drugim reprezentantem Łomży, to czułem się normalnie to walka w klatce nie ulica, wiec wychodzę jak do każdej walki zrobić swoją robotę - powiedział nam Hubert

 Zadowolenia z występu syna nie kryje trener Piotr Wieryszko. 

Jestem dumny jako trener ,a tym bardziej jako ojciec ze startu syna mimo tak młodego wieku spisał się na medal do finału wyszedł jak równy do równego i tak też było w walce czym potwierdził, że świat MMA stoi przed nim otworem

Zawodnicy z Fight Club Łomża do Sochaczewa wyruszyli 9 osobową drużyną. Wszyscy bez wyjątku dali walki pełne emocji, walcząc do końca.

Oto wyniki klubu. 

Mistrz Polski Kacper Kowalczyk Junior 77 kg

Wicemistrz Polski Krystian Nosek Full Contact 70 kg

Wicemistrz Polski Krystian Kowalczyk OFS 61 kg

Brązowa medalistka Zuzanna Jabłońska Juniorki 57 kg

Brązowa medalistka Dominika Steczkowska OFS kobiety 66 kg

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%