Zamknij

Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski

09:03, 12.07.2022 | .
Skomentuj fot. nadesłana
REKLAMA

Podczas rozegranych w Radomiu Mistrzostwach Polski Juniorów udział wzięła czwórka zawodników Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL.

Najlepiej z tego grona wypadła Martyna Krawczyńska, która zajęła 6-te miejsce w biegu na 2000 metrów z przeszkodami (6:57,47sek.). Nasza zawodniczka prowadziła bieg przez 1600 metrów, jeszcze na 150 metrów do mety  była 3-cia i miała „bezpieczną” przewagę nad kolejną rywalką. Jak to jednak często bywa w biegach przeszkodowych zmęczenie i moment nieuwagi na ostatnim rowie z wodą spowodował bolesny upadek i „kąpiel” naszej biegaczki, co skutkowało stratą przewagi jaką wcześniej miała i w konsekwencji spadek z medalowego miejsca. Po pokonaniu ostatniej przeszkody zrezygnowana dotruchtała do mety zajmując  szóstą lokatę.        

W biegu na 400 metrów Bartosz Jurak zajął drugie miejsce w finale B co dało ostatecznie 10-tą lokatę z najlepszym wynikiem  w sezonie 49,60sek.

Wracający po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Piotr Dąbrowski uzyskał czas 49,83 sek. co dało finał B . Nie chcąc ryzykować klub zdecydował, że Piotr stanie tylko w blokach i nie pobiegnie w finale B, aby nie kusić losu. Szkoda bardzo Piotra bo przez kontuzję naderwania mięśnia nie pojedzie na Mistrzostwa Świata do Cali(Kolumbia). Jego wcześniejszy wynik 47,71 sek. mieścił się w sztafecie 4x400m i wystarczał, aby zostać powołanym do reprezentacji na tę imprezę.                                                                                                                        

Rekord życiowy w biegu na 400 metrów przez płotki uzyskał Jakub Stefańczyk a jego czas 60,88sek wystarczył do 17-tej lokaty.

Juniorzy biegali na Mistrzostwach Polski, natomiast senior Mateusz Niemczyk wziął udział w VIII Mili Tucholskiej zajmując trzecią lokatę.

łomża łomża łomża łomża łomża informacje informacje informacje wiadomości wiadomości wiadomości wiadomości łomża łomża łomża łomża łomża informacje informacje informacje wiadomości wiadomości wiadomości wiadomości łomża łomża łomża łomża łomża informacje informacje informacje wiadomości wiadomości wiadomości wiadomości 

 

 

 

 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%