Zamknij

LINGUO rally team. Kolejna szansa na puchar

17.28, 23.09.2022 . Aktualizacja: 13.34, 29.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

Już jutro łomżyński LINGUO rally team, któremu patronuje również nasz portal, stanie się na starcie Rajdowego Kryterium Orlika. Ostatnie sukcesy załogi dają nadzieję na dobry wynik, jednak tym razem konkurencja będzie jeszcze silniejsza.

Nie umilkły gratulacje po zwycięstwie w sierpniowym Rajdzie ABRAM - Świątki 2022, a już w ubiegły weekend łomżyńska załoga odniosła kolejny sukces. Na mazurskich, szutrowych trasach Rajdu Sontrans Łomżyniacy otarli się o zwycięstwo przegrywając zaledwie o niecałe 4 sekundy z liderem tegorocznego RSMPO, zajmując druga lokatę.

Już jutro nasz zespół ma szansę znowu pochwalić się dobrym wynikiem. W Przasnyszu i jego okolicach zlokalizowano tegoroczną edycję Rajdowego Kryterium Orlika. Na trasie pojawi się 45 załóg, a ostatni wieczorny odcinek zlokalizowany będzie w centrum Przasnysza.

Nasi sportowcy nie ukrywają, że na asfaltowych OS-ach, z długimi prostymi partiami faworytami są załogi, które dysponują dużo mocniejszym sprzętem, ale zapewniają, że będą walczyć o każdą sekundę.

„Nasz zaledwie 100 konny Yaris dużo lepiej czuje się w trudnych warunkach luźnych nawierzchni. Nie boimy się jednak mocniejszej konkurencji i już nie możemy doczekać się startu. Naszym atutem jest dobra atmosfera i komunikacja w zespole oraz z pewnością doskonale przygotowane auto przez E mobil” – mówi kierowca LINGUO rally team.

Tegoroczne Rajdowe Kryterium Orlika to kolejny start naszej załogi w przasnyskiej imprezie. W ubiegłym roku LINGUO rally team przegrał rywalizację o pierwsze miejsce w klasie III o zaledwie 2,44 sekundy, finalnie plasując się na drugim stopniu podium. Przypomnijmy sobie jak wówczas wyglądała rywalizacja.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%