Zamknij
REKLAMA

Teatr Nikoli i "IMPRESARIO" na placu katedralnym [FOTO]

07:53, 12.06.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Kolejny dzień święta teatru w Łomży za nami. Na zakończenie drugiego dnia dla publiczności zgromadzonej na placu katedralnym po raz kolejny wystąpił Teatr Nikoli z Krakowa. 

Talent jest jak delikatne skrzydła motyla, unoszące artystę ponad ziemią, dające mu lekkość i inspiracje. Z drugiej strony są one tak delikatne i kruche, że nawet lekki powiew wiatru jest w stanie naruszyć ich drobną strukturę. To historia spalonych skrzydeł motyli, schwytanych w pułapki show biznesu. Główna postać przywołuje na myśl managera, impresario, mającego w ręku władzę, który jak pająk konsekwentnie plącze swoje sieci, by łapać kolejne wielobarwne motyle. Odbiera im swobodę i wolność lotu, a one wraz ze skrzydłami tracą swoje twórcze życie - piszą artyści o swoim spektaklu

Wydarzenia towarzyszące na festiwalu "Walizka" zawsze gromadzą liczną publiczność, dokładnie tak samo było i tym razem. Przed nami jeszcze dwa intensywne dni z licznymi atrakcjami dla mieszkańców Łomży. Szczegółowy program przedstawiamy poniżej. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%