Zamknij
REKLAMA

Dzień z klockami Lego i wystawa w Parku JP II [FOTO]

14:29, 18.07.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Do godziny 18:00 w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma trwa się dzień z klockami LEGO. W programie są pokazy, zajęcia konstruktorskie, konkurs i wystawa.

Podczas wydarzenia pn. "Łomża – moje miasto oczami dziecka", którego organizatorem jest Miasto Łomża oraz Academy Spice Gears Poland, każdy może spróbować swoich konstruktorskich sił przy budowaniu z kultowych klocków, czy rozwinąć wyobraźnię przy stoisku z automatyzowanymi robotami. Można także wziąć udział w przejazdach robotów na specjalnej macie obrazującej nasze miasto. Urozmaiceniem eventu będzie robot Spicee, który będzie bawił się wspólnie z uczestnikami (robot Spicee ze względu na warunki pogodowe i bezpieczeństwo pracowników nie będzie ciągle obecny na wystawie, a jedynie podczas wzmożonej aktywności w Parku).

W tym samym dniu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na stworzenie makiety z klocków LEGO, bądź innych materiałów, nawiązującej do charakterystycznych miejsc Łomży. Wszystkie konkursowe prace zostaną zaprezentowane na wystawie, którą będzie można oglądać w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma. Zadanie zostało dofinansowane ze środków publicznych Miasta Łomża.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%