Zamknij
REKLAMA

Brak planów na weekend? Zobacz co będzie działo się w Łomży

10:17, 21.07.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Filmowo, muzycznie i rodzinnie - tak zapowiada się nadchodzący weekend (23-25.07) w Łomży. Jakie propozycje ma miasto dla mieszkańców? Sprawdźmy. 

W piątek, 23 lipca w Parku Jana Pawła II odbędzie się kolejny seans Letniego Kina Plenerowego. Tym razem będziemy mogli obejrzeć film "Nice guys". Seans rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21:30. 

Sobota, 24 lipca upłynie nam pod znakiem muzyki. Na bulwarach odbędzie się festiwal Szanty nad Narwią. Oto szczegółowy harmonogram festiwalu:

1/ Rejestracja uczestników-widzów festiwalu: 16.30 - 17
2/ Powitanie i prezentacja wykonawców festiwalowych: 17 - 17.15
3/ Występ zespołu „Flash Creep”: 17.15 – 18.45
4/ Występ zespołu „Szkocka trupa“: 18.45 – 20.15
5/ Występ zespołu „Mechanicy Shanty“: 20.15 – 22.15
6/ Zakończenie festiwalu - rozdawanie autografów: 22.15 - 22.30

[ZOBACZ]: Druga edycja festiwalu Szanty nad Narwią

Również w sobotę na bulwarach będziemy mogli obejrzeć wyścigi pychówek. Pychówka to łódź długości od 4 do 8m, tradycyjna, używana do prac gospodarczych np. połowów ryb, przewozu siana, a obecnie również rekreacji. Jej nazwa pochodzi od techniki pływania, polegającej na odpychaniu się od dna długim wiosłem lub tyczką. Używana w różnych odmianach na rzekach całej Polski. Jej narwiańska wersja jest jedną z atrakcji turystycznych Narwiańskiego Parku Narodowego. 

Kolejną sobotnią atrakcją będzie seans Podlaskiego Kina Plenerowego. W Parku Jana Pawła II będziemy mogli obejrzeć dwa filmy. 

O godzinie 19:00 odbędzie się projekcja filmu Pokemon. Detective Pikachu. 

O godzinie 21:30 seans filmu "Na noże".

W niedzielę, 25 lipca w Parku Jana Pawła II będzie miał miejsce Kiermasz Parentingowy. Będzie to doskonała okazja żeby sprzedać zalegające w szafach ubrania, akcesoria i zabawki i tym samym dać im drugie życie. Kiermasz to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną i integrację z innymi mieszkańcami miasta.

Kolejnym niedzielnym wydarzeniem będzie Event "Strefa bezpieczeństwa", który również będzie miał miejsce w Parku Jana Pawła II.

Niedzielne wydarzenia zamyka Festiwal Tykocin - królewskie śpiewanie, który odbędzie się w Filharmonii. O 20:00 odbędzie się koncert finałowy z udziałem wszystkich uczestników festiwalu. Na to wydarzenie obowiązują wejściówki. 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%