Zamknij

Jest płyta MadBee i zapowiedź pierwszego koncertu w Łomży! [FOTO]

10:05, 23.09.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

To ich pierwszy album "długogrający". Wcześniej MADBEE wydali EPkę "Beegos", ale było to w okolicach 2010 roku. Teraz przerywają milczenie.

Zespół MADBEE jest dobrze znany zarówno mieszkańcom Łomży jak i Ostrołęki. Muzycy często występują podczas wydarzeń kulturalnych i charytatywnych. Teraz po za muzyką na żywo będziemy mogli posłuchać ich twórczości dosłownie wszędzie.

"Błąd Miotacza" zawiera dziewięć autorskich kompozycji. Większość z nich powstała w ubiegłym roku. Utwory są osadzone w rockowej stylistyce, a wszystkie teksty zostały napisane w języku polskim. Cały materiał został zarejestrowany pod koniec roku 2020. 

Na płycie będzie można usłyszeć utwory mówiące min. o szukaniu swojego miejsca w życiu, dążeniu do celu i spełnianiu marzeń, czy o zauroczeniu i pożądaniu. Na płycie znalazł się także utwór opowiadający o ludziach żyjących w naszym regionie inspirowany pismem szlachty ziemi lomzynskiej z XVII wieku. Jak widać tematyka tekstów jest dość szeroka, nie jest to klasyczny album koncepcyjny - mówi nam Tomasz Samsel

Na swoją płytę kazali czekać długo. Chociaż jak mówi Tomek przy natłoku innych obowiązków, pandemia spowodowała, że mieli więcej czasu na tworzenie i komponowanie. 

Płyty będą w sprzedaży od dnia koncertu promocyjnego, na który już teraz serdecznie zapraszam. Koncert odbędzie się 07.10.2021 w Hali Kultury w Łomży. Wszelkie informacje dotyczące dystrybucji będą podane na naszym profilu facebookowym. Chciałbym dodać, że cały album będzie dostępny we wszystkich serwisach streamingowych - o terminie premiery w sieci poinformujemy w odpowiednim czasie- dlatego zachęcam wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z informacjami do śledzenia naszego fanpage

Płyty będzie można również wygrać w najbliższych dniach w konkursie organizowanym przez nasz portal. Dlatego bądźcie czujni. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%