Zamknij

Kolejne seanse Jesiennego Kina Samochodowego

13:09, 07.10.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

W sobotę 9 października br., na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości przy ul. Akademickiej w Łomży, odbędzie się kolejna odsłona Jesiennego Kina Samochodowego. O godz. 18:00 można będzie obejrzeć familijny film fantasy pt. „BFG. Bardzo fajny gigant”, natomiast o godz. 20:30 dramat pt. „Ostrożnie, pożądanie”.

"BFG. Bardzo fajny gigant", reż. Steven Spielberg, prod. 2016 r.Porywająca opowieść o małej dziewczynce z sierocińca i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. W środku nocy, gdy wszyscy ludzie śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Takie historie od dziecka słyszała rezolutna dziesięciolatka o imieniu Sophie. Nic więc dziwnego, że kiedy dziewczynka pewnej nocy nie mogła zasnąć, wygramoliła się z łóżka, założyła okulary i wychyliła przez okno, by ujrzeć świat w poświacie księżycowego blasku. Znana jej dobrze ulica dziś wyglądała jakoś inaczej… Nagle z cienia wynurzyło się coś ogromnego i zaczęło zmierzać w jej kierunku.

"Ostrożnie, pożądanie", reż. Ang Lee, prod. 2007 r.Akcja filmu toczy się w Szanghaju lat 30. XX wieku, znajdującym się pod japońską okupacją. Grupa młodych ludzi z podziemnego ruchu oporu planuje zastawić pułapkę na pana Yee (Tony Leung Chiu Wai), ważną figurę pracującą dla chińskiego marionetkowego rządu. Piękna młoda studentka (Wei Tang) jest wysłana w celu uwiedzenia prominenta, co daje katastrofalne skutki.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%