Kolejny koncert w Hali Kultury! Tym razem na scenie wystąpi Kapucyński Zespół Uwielbienia.
Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na koncert Kapucyńskiego Zespołu Uwielbienia „Błogosław duszo moja Pana”, który odbędzie się 16 października 2021 r. o godz. 18:00 w Hali Kultury na Starym Rynku.
Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odebrać od poniedziałku 11 października w godz. 7:30 – 15:30 w pokoju 122 Urzędu Miejskiego w Łomży. Jedna osoba może otrzymać 2 bilety.
Do rozdysponowania przez Urząd Miejski jest 60 biletów.
Pozostałe zaproszenia dostępne są za pośrednictwem mediów społecznościowych Kapucyńskiego Zespołu Uwielbienia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zlomzy.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz