Zamknij

Weź udział w warsztatach i stwórz grę planszową!

08:48, 13.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów on-line z projektowania gier planszowych. Uczestnicy warsztatów poznają podstawowe informacje m.in. o tym, jak zacząć pracę nad pomysłem i projektem gry planszowej, jakie są etapy projektowania gier i jak właściwie testować nowo projektowane tytuły.

Warsztaty odbywają się w ramach realizowanego projektu „LEMonGAME” dofinansowanego ze środków konkursu grantowego „Patroni Roku 2021”. Odbywa się on we współpracy ze Stowarzyszeniem Polish Society for Training & Development oraz Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Jeśli chcecie zdobywać nowe doświadczenie, współtworzyć gry planszowe, działać kreatywnie w zespole, wspierać organizowanie wydarzeń kulturalnych, a w przyszłości zaprojektować własną grę planszową -  ten projekt jest dla Was!

Pod okiem doświadczonego prowadzącego przejdziecie drogę od pomysłu do dzieła, wykonacie model własnej gry i instrukcję do niej.

Przekonacie się, że zaprojektowanie własnej gry naprawdę  sprawia dużo radości. Warsztaty poprowadzi Paweł Kopijer – autor książek fantasy.

Finałem warsztatów będzie konkurs na grę planszową inspirowaną książkami Stanisława Lema LEMonGAME Play.

 Pierwsze spotkanie już we wtorek 12 października, godz. 18.00. (link do rejestracji https://app.livewebinar.com/794-162-288).

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%