Zamknij

Saksofonowa jesienna serenada w Filharmonii Kameralnej w Łomży

12:37, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zaprasza na koncert z saksofonem w roli głównej. W czwartek 25 listopada o godzinie 18:30 w nowej sali koncertowej FKWL wystąpi jeden z najlepszych polskich saksofonistów Paweł Gusnar, któremu towarzyszyć będzie orkiestra łomżyńskiej filharmonii pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego. W programie utwory Krzysztofa Herdzina, Piotra Czajkowskiego oraz światowe prawykonanie kompozycji Pawła Łukaszewskiego Claromontana.

Paweł Gusnar jest artystą wszechstronnym, otwartym na różne style i formy ekspresji. Na równie wysokim poziomie łączy działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. Możemy go często zobaczyć w najróżniejszych produkcjach telewizyjnych, gdzie występuje jako muzyk sesyjny. Koncertuje na całym świecie – od Korei Południowej i Chin, przez liczne kraje europejskie, po Zjednoczone Emiraty Arabskie i USA.

Bilety w cenie od 10 zł do 25 zł do nabycia w biurze FKWL, w kasie biletowej FKWL na godzinę przed koncertem oraz pod linkiem:

https://filharmonia-lomza.interticket.pl/program/jesienna-serenada-6923/35166

Więcej informacji o koncercie:

http://filharmonia.lomza.pl/wydarzenia/najblizsze-koncerty/item/728-jesienna-serenada.html

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%