Zamknij

W sobotę koncert Łukasza Jemioły

08:18, 24.11.2021 | .
Skomentuj fot. ROK
REKLAMA

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego zaprasza na koncert Łukasza Jemioły, który odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 18.00 w sali kameralnej ROK Łomża. 

Koncert odbędzie się w ramach XXIX Giełdy Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. M. Żemka.

Łukasz Jemioła – artysta młodego pokolenia, wokalista, kompozytor, wykonuje również covery z nurtu: retro, jazz, rock, czy americana (blues, folk).

Artysta ma na swoim koncie płytę z autorską muzyką pod tytułem Jemioła (2015), płytę z autorskimi interpretacjami polskiej muzyki retro Retro na żywo (2017), Dziękuję (2021) oraz jako wokalista w wielu projektach, m.in.: płytę live z koncertów Wieczorem oraz Mów spokojniej, Kraina Łagodności vol. 3 czy płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem Tańcobajki. Kot w butach. 

Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy, występował także z Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty.

Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne.W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz Europy.

Laureat nagrody Teatru Polskiego Radia w kategorii: muzyka, I nagrody na Grechuta Festiwal w 2014 roku, głównej nagrody na 45. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2009 roku, nagrody za najlepszy recital z piosenkami retro na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro w 2015 roku, I nagrody Festiwalu Piosenki Filmowej w Toruniu w 2012 roku, dwukrotnie też otrzymał Grand Prix na Festiwalu OSPA w Ostrołęce.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia od 15.11.2021 roku w sekretariacie lub pokoju nr 112,Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, w godzinach 8.00-15.00.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%