Zamknij
REKLAMA

"Poranek z Kulturą" - MDK zaprasza

12:03, 14.01.2022 | źródło: MDK-DŚT
Skomentuj fot. MDK - DŚT
REKLAMA

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na PORANEK Z KULTURĄ - koncert i podręczny warsztacik muzyczno-literacki Ani Brody „A ja nie chcę spać” i warsztat plastyczny „Sen”, który poprowadzi Anna Bureś.

Data : 15 stycznia 2022 / sobota
Godzina : 11:00
Miejsce : Sala na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Bilety rodzinne (dziecko + opiekun) : 20 zł
Ilość miejsc ograniczona – zapisy 86 216 32 26

Usłyszymy piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze... wiersze i muzykę dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina, magicznych dzwonków i liry korbowej. Będą eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Ania Broda przedstawi autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazków do tekstów z udziałem wdzięcznych rekwizytów jak np. dzwonki, trójkąty i tamburyny.

ANIA BRODA
Wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od  2011 roku  koncertuje i nagrywa solowo. Jej koncerty budzą wrażliwość na piękno. Jest niepowtarzalnym przykładem pozytywnej energii w muzyce. Prowadzi warsztaty śpiewu „białym” głosem oraz zajęcia muzyczno - edukacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Improwizuje, zajmuje się  muzykoterapię dla ludzi z zespołem Downa. Na polskim rynku muzycznym jest jedyna, oryginalna i niepowtarzalna!

 

(źródło: MDK-DŚT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%