Zamknij
REKLAMA

[PREMIERA] Rapujący żołnierz z nowym utworem. Mateusz "Ze zgliszczy" [VIDEO]

12:32, 23.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Na co dzień służy w 18 Pułku Logistyczym i pomaga ludziom. Koledzy mówią o nim, że jest bardzo skromny, a sprawy innych przekłada ponad swoje. Mało kto wie o jego innej pasji - muzyce. Mateusz Locman wydał swój kolejny premierowy utwór. 

Jak mówi Mateusz, utwór powstał pod koniec 2021 roku. 

- Piszę pod wpływem chwili ,weny i najłatwiej mi to przychodzi gdy jestem sam ,gdy mam ciszę i spokój . Napisałem tę piosenkę gdy wziąłem dzień wolny od pracy - mówi rapujący żołnierz. 

Utwór "Ze zgliszczy"  jest wynikiem obserwacji tego, co dzieje się na świecie i w kraju.

- Wnioski wysunęły się z refleksji na temat dzisiejszej obyczajowości, moralności, z tego jaki przekaz niesie nam świat, media. Wszystko to sprowadza się do tego, że natłok informacji, negatywnych emocji, propagowanie niemoralnego stylu życia zagłusza większości z nas głos z wnętrza, gdzieś w tym chaosie ginie taka nasza prawdziwa natura, moje ja i Twoje ja. Ta piosenka mówi o tym, że warto czasem się odciąć i wsłuchać się w siebie, nabrać siły i przypomnieć sobie co tak naprawdę jest ważne, jakie wartości, co stanowi cel życia. Jeśli odpowiemy sobie na takie pytania możemy spojrzeć na świat inaczej, możemy czuć się pewniej, reszta należy do interpretacji słuchaczy - mówi Mateusz. 

Mateusz rapuje od 7 lat, ale teksty pisze już od dawna. Jak mówi o sobie, muzyka pozwala mu wyrazić myśli wraz z emocjami, które mu towarzyszą. Jego teksty to przemyślenia na temat życia, często poruszają problematykę współcznego świata.

Mateusz pisze w stylu wolnym od wulgaryzmów.

Jak Wam się podoba ten utwór?

 


 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%