Zamknij
REKLAMA

Łomża: Niezwykłe spotkanie autorskie. Przyjdź i zobacz

09:57, 05.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży zaprasza spotkanie autorskie z niezwykłym tandemem rodzinnym i zawodowym - Grzegorzem i Tomaszem Kłosowskimi

Spotkanie odbędzie się 10 maja (wtorek)  2022 r. o godz. 18.00 w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży.

Kim są Grzegorz i Tomasz Kłosowscy?

GRZEGORZ KŁOSOWSKI (ur. 1953 r.), artysta malarz po Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, odłożył  pędzel na rzecz obiektywu i zamiast farbami maluje światłem. Specjalizuje się w fotografowaniu zwierząt, wykonał większą część zdjęć przyrodniczych tandemu braci Kłosowskich. Wspólnie z braćmi wydał kilkanaście albumów i książek, pierwszą były „Ptaki biebrzańskich bagien”, a ostatnimi „Biebrza” i „Droga”.

TOMASZ KŁOSOWSKI (ur. 1949 r.), dziennikarz i fotograf, umknął z cywilizowanego świata, także z uczelnianych ław, w dzikie bagna Biebrzy, by podpatrywać i fotografować przyrodę. Zdobyte doświadczenia i wiedza pozwoliły mu wrócić na łono cywilizacji. Zaczął bowiem pisać artykuły, książki o przyrodzie, występować w radiu i telewizji. Prowadził programy, takie jak „Zwierzozbliżenia”, „Naturomania”, „Dzika Polska”, „Tańczący z naturą” czy ostatnio „Gawędy Kłosowskiego”.

Spotkaniu będzie towarzyszyć projekcja filmu i sprzedaż książek autorów.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%