Zamknij

Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża odwiedził seniorów [FOTO]

17:01, 04.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Trwa wielkie święto muzyki. XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża rozpala serca widzów. Dzisiaj artyści odwiedzili Dzienny Dom Senior+ w Łomży.

[FOTORELACJA]1321[/FOTORELACJA]

Seniorzy bardzo licznie zgromadzili się na dzisiejszym koncercie. Były radosne uśmiechy, ale nie zabrakło również łez wzruszenia. 

Koncert rozpoczął się fragmentem "Walca Hiszpańskiego". Następnie artyści zaśpiewali wybitne utwory, które na stałe zagościły już w kulturalnym kanonie Polski i świata. 

Nie zabrakło utworów Żabczyńskiego i Bodo, Ordonówny czy Franka Sinatry. 

Arie, songi i duety operetkowe wykonywali: Anna Kinga Osior, Daniel Saulski, Jacek Szymański, Dariusz Wójcik i Rafał Lewandowski. 

XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża rozpoczął się w czwartek. Przed nami jeszcze sześć dni wspaniałych koncertów. 

W trakcie festiwalu prezentujemy świat operetki, muzykę filmową, operę współczesną, a także recitale organowe.  Do Łomży przyjechali goście zagraniczni - między innymi z Chin i Wenezueli. Wśród wykonawców polskich znajdziemy plejadę gwiazd rodzimej opery. To wielkie święto muzyki - powiedział nam Dyrektor Artystyczny festiwalu Jacek Szymański. 

 

 

 

W poniedziałek w Dziennym Domu Senior o godz 11 odbędzie się koncert w ramach festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. Wystąpią czterech znakomitych solistów opery bałtyckiej oraz teatru otwartego w Gdańsku a przy klawiszach zasiądzie znakomity muzyk Rafał Lewandowski.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%