Zamknij
23:02, 20.11.2021

W ciągu ostatnich dni praktycznie codziennie funkcjonariusze udaremniają próby nielegalnego przekroczenia granicy polsko - białoruskiej. Również praktycznie codziennie funkcjonariusze policji dokonują zatrzymań osób nielegalnie przebywających na terenie Polski.

Wczoraj policjanci podczas kontroli drogowych zatrzymali 5 osób w związku z pomocnictwem przy nielegalnym przekraczaniu granicy. Zatrzymani to obywatele Gruzji, Białorusi i Holandii. Chcieli przewieźć 15 osób, które nielegalnie przekroczyły granicę.

Do nietypowego zatrzymania doszło wczoraj około godziny 21:00 w Piątnicy.

W zatrzymaniu o którym zostaliśmy poinformowani przez naszych czytelników brały udział trzy radiowozy, a kontrolowane były dwa auta osobowe. 

W miejscowości Piątnica zatrzymali do kontroli 2 samochody osobowe marki VW, którymi poruszało się 3 obywateli Holandii. Mężczyźni podejrzani, o to że zorganizowali nielegalne przekroczenie granicy RP nieustalonej grupie imigrantów - poinformował Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA