Zamknij
12:10, 04.09.2021

W czwartek w Warce wystąpił zespół Medusa - supergrupa, w której składzie występuje między innymi jeden z gitarzystów Perfectu. Zespół przyjechał do Łomży z nowym wokalistą i nowym materiałem. 

Medusa to zespół złożony z muzyków znanych w świecie mocnego grania. Gitarzysta Bartosz „Bratek” Wójcik i perkusista Krzysztof Żurek występowali z zespołem Revolucja, którego wokalistą jest Jacek Dewódzki, niegdyś zastępujący Ryszarda Riedla w Dżemie. Zespół Medusa zagrał w Łomży pierwszy koncert z nowym wokalistą Normanem Powerem.

Łomżyńska Warka to miejsce znane z imprez przy dobrej muzyce na żywo. Widzowie, którzy przyszli na koncert nie pożałowali. Atmosfera i dobra muzyka udzielała się jeszcze przed lokalem z którego wnętrza wydobywała się rockowa muzyka. 

 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

łomżyniakłomżyniak

0 0

Super,fajnie,pięknie....tylko dlaczego w tygodniu,skoro wiele osób pracuje od rana do wieczora i nie jest w stanie dotrzeć na taki spektakl?Ja osobiście pracuję od 6.00 do 17.00 poza Łomżą,wracam ok,19-20.00,więc jak mogę zrelaksować się w takim miejscu i przy takiej muzyce?Takich jak ja jest wielu.Więc może ktoś o tym w końcu pomyśli.A frekwencja będzie większa i wszyscy będą zadowoleni...zespół,Warka ( z dochodów ) i sympatycy muzyki... 15:51, 05.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz