Zamknij
14:50, 15.09.2021

Tańce, muzyka i zabawa! W Łomży wczoraj odbyła się seniorada!

Na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR, w okolicy Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma licznie zebrali się najstarsi mieszkańcy Łomży, którzy chcieli spędzić czas na zabawie i w miłej atmosferze.

Tegoroczne święto seniorów obfitowało w wiele ciekawych atrakcji. Na scenie pojawiło się wiele grup artystycznych. Wśród nich między innymi grupy muzyczne z Łomży, Piątnicy, Kolna i Grajewa.

Na zakończenie imprezy, na scenie pojawił się zespół Souvenire z Białegostoku, który rozgrzał publiczność dyskotekowymi rytmami. 

Przy scenie znajdowały się stoiska, na których nestorzy mogli zrobić badania profilaktyczne, poradzić się dietetyka i fizjoterapeuty.

W trakcie imprezy odbywały się też konkursy z nagrodami i kulinarne niespodzianki. 

Organizatorem wydarzenia jest prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

Od początku swojej prezydentury podejmuję działania, które mają sprawić żeby seniorzy dobrze czuli się w naszym mieście. Na początku swojej prezydentury powołałem radę seniorów, z którą wspólnie zorganizowaliśmy między innymi senioradę. Dzisiejsza frekwencja pokazuje, że ta impreza wtopiła się w wydarzenia kulturalne naszego miasta. Seniorów trzeba docenić za ich pracę i doświadczenie. Chcemy dać im możliwość integracji i dobrej zabawy - powiedział prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.

Włodarz miasta zapowiedział, że chce, aby takich imprez w naszym mieście było więcej - oczywiście, jeśli sytuacja na to pozwoli. 

Impreza trwała do godziny 18:00.

To nie koniec świętowania, w czwartek w Hali Kultury odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku - ,,Zapiski oficera Armii Czerwonej”.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz