Zamknij
13:24, 10.10.2021

Dużo świetnej zabawy i poznawanie niezwykłej historii Łomży - tak wyglądała Łomżyńska Gra Miejska, która odbyła się w niedzielę. 

W zabawie brały udział całe rodziny, które samochodami przemierzały nasze miasto w poszukiwaniu skarbów Łomży. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję poznać historię naszych zabytków. W grze miejskiej wzięło udział 13 rodzin. 

Lokacje były rozłożone na całej mapie Łomży. Uczestnicy musieli wykonywać swoje zadania na Górze Królowej Bony, w Restaruacji Retro, w II Liceum Ogólnokształcącym, oraz w budynku, w którym obecnie mieści się CIS. 

Uczestnicy musieli wykazać się swoją znajomością historii, a także umiejętnościami plastycznymi. Ciekawą atrakcją były wykopaliska zorganizowane dla najmłodszych.

Była to druga edycja gry miejskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundajcę "L". 

Wszyscy, którzy wzięli udział w zabawie otrzymali atrakcyjne nagrody. Uczestnicy podkreślali, że gra miejska to bardzo dobra inicjatywa i bawili się świetnie. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz