Zamknij
17:55, 10.10.2021

Moc atrakcji czekała na wszystkich, którzy chcieli miło spędzić czas, a zarazem pomóc chorej Juli z Jedwabnego. Dziewczynka urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową przegród serca i wymaga kosztownego leczenia w Stanach Zjednoczonych. Koszt operacji to 2,5 mln złotych. 

Już wczoraj na hali sportowej w Piątnicy rozegrany został turniej piłkarski podczas którego do puszek trafiło 5620,94 zł i 5 funtów!

Wczoraj w galerii Veneda możnam było podziwiać wystawę motocykli i samochodów. Można było zobaczyć nietypowe i wyjątkowe motocykle, a także sportowe i zabytkowe samochody.

Zwieńczeniem weekendowej pomocy chorej dziewczynce był niedzielny Jarmark Charytatywny, który został zorganizowany przy parkingu za stacją paliw PKN Orlen SA na ul. Al. Piłsudskiego.

Nie zabrakło tam wspaniałej atmosfery, ciast, kiełbasek, licytacji, kiermaszu czy kawy. Wszystkie pieniądze trafiały do puszek, a uzbierana kwota robi wrażenie! 

Na godzinę 17:00 udało się zebrać, aż 50 000 zł! LICZENIE WCIĄŻ TRWA! 

Kwota robi wrażenie tym bardziej, że cała akcja została zorganizowana bardzo spontanicznie i w bardzo szybkim czasie. 

Warto przypomnieć, że do końca weekendu dochód ze wszystkich sprzedanych kaw na stacji Orlen przy Piłsudskiego zostanie przekazany na rzecz chorej Julki!

Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji NA ŻYWO z tętniącego życiem parkingu za stacją Orlen. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz