Zamknij
REKLAMA
08:05, 20.06.2022

W miniony weekend odbyło się w Łomży po raz XXI dwudniowe wirujące szaleństwo!

Wirująca Strefa jest jednym z najważniejszych przeglądów tanecznych w Polsce. Co roku gromadzi ponad 1500 osób w tym około 500 najlepszych tancerzy z kraju i zza granicy. W tegorocznej edycji wzięło udział wielu znakomitych tancerzy reprezentujących różne style tj.: : Hip Hop Dance, House Dance, All Styles, Wacking, Popping oraz Break dance.

Wirująca Strefa to taneczne święto, podczas którego na łomżyńskim parkiecie wirują taniec, młodość, radość i ekspresja. Dwudniowa impreza adresowana do dzieci i młodzieży przyciąga co roku najlepsze polskie i zagraniczne formacje taneczne i wybitnych solistów. W tegorocznej edycji wzięli udział tancerze z polski z takich miast jak: Wrocław, Białystok, Warszawa, Oświęcim, Gdańsk, Mrągowo, Augustów, Żarów, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Olsztyn, Inowrocław, Legionowo jak również z zagranicy: Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina oraz Francja.

Tegoroczna XXI edycja odbyła się już po raz drugi w Hali Kultury w Łomży.

Jest to idealne miejsce do tego typu wydarzeń w naszym mieście – mówi Marek Kisiel organizator tego przedsięwzięcia - Jest to dla nas wielka satysfakcja móc gościć najlepszych tancerzy naszego kraju oraz gości z zagranicy. Tutaj nie ważna jest ilość startujących osób ale poziom jaki reprezentują uczestnicy naszego eventu, który jest na najwyższym poziomie.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA