Zamknij
14:09, 21.08.2022

W Łomży na parkingu Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Akademickiej trwa piknik rodzinny. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Pomysłodawcą pikniku jest przewodniczący Rady Osiedla nr 10 Wojciech Klimaszewski.

– Zgłoszone przeze mnie zadanie do Budżetu Obywatelskiego ma na celu integrację mieszkańców osiedla, ale też stanowi ciekawą propozycję spędzenia czasu wolnego dla wszystkich łomżyniaków. Odkrywamy też w ten sposób nową przestrzeń na tego typu imprezy w naszym mieście – informuje Wojciech Klimaszewski, zapraszając do uczestnictwa w wydarzeniu.

W programie pikniku przewidziano m.in. konkursy rodzinne z nagrodami, zabawy sportowe, animacje dla dzieci, dmuchańce i eko-bieg rodzinny.

Nie brakuje również pokazów służb mundurowych, stanowisk medyczne, a w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa już od godz. 9:00 mieszkańcy oddają  krew.

Nie brakuje również wystepów artystycznych,  a z muzyką na żywo występują: Zbigniew Brzeziński, Anna Zlagoduh, Zespół Muzyczny DDS, Zespół Maryna, Grupa Gitarowa GOK Śniadowo. W trakcie imprezy prowadzona jest zbiórka pieniędzy na leczenie chorego na SMA2 Filipka Nowackiego z Łomży.

Gościem specjalnym będzie Pani Zofia Klawinowska – Królowa Sanatorium Miłości.

Organizatorami pikniku rodzinnego są Rada Osiedla nr 10, Zakład Gospodarowania Odpadami sp. z o.o., Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Komendą Miejską Policji, 18. Łomżyńskim Pułkiem Logistycznym, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej i Grupą Ratowniczą Nadzieja.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA