Zamknij
11:28, 24.07.2021

Boule to tradycyjna gra francuska z elementami zręcznościowymi, która dzięki swojej prostocie i dostępności zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zorganizował wczoraj II edycję Łomżyńskiego Turniej Boule, który odbył się na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego "Moje Boisko ORLIK 2012" przy ul. Katyńskiej!

Rywalizację wygrał Marek Galanek, który w finale grał z synem Arturem Galankiem. Obaj w zeszłym roku brali udział i zajęli 4 i 5 miejsce. W finale wygrał starszy 2:1.

Zeszłoroczny mistrz na Artur Nadolny zakończył zawody na 4 pozycji. Arkadiusz Jasionowski zajął trzecie miejsce identycznie jak w zeszłym roku. Wśród nagród poza pucharami i medalami znalazły się vouczery do salonu VR w Łomży oraz zestaw Boule.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]