Zamknij

Tragedia w regionie! Zabił chłopca. Był nietrzeźwy

10:38, 25.04.2022 | .
Skomentuj fot. ilustracyjna
REKLAMA

Tragedia w regionie. Zginął rowerzysta.

Jak podaje do wiadomości KMP Ostrołęka, wczoraj około godziny 19: 40 dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o wypadku drogowym w rejonie m. Chojniki. Na miejsce natychmiast skierowano ostrołęckich policjantów oraz służby ratunkowe.

Według ich wstępnych ustaleń kierujący pojazdem od m. Chojniki w kierunku Olszewski drogą P 2543W na prostym odcinku drogi potrącił jadącego w tym samym kierunku 14 - letniego rowerzystę, po czym nie udzielając chłopcu pomocy uciekł z miejsca. Niestety w wyniku wypadku chłopiec poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci z ostrołęckiej jednostki natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy auta, które brało udział w zdarzeniu.  W  wyniku podjętych czynności mundurowi już po kilkunastu minutach ustalili do kogo należy pojazd. Kierowca auta mając świadomość, że jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu sam zgłosił się na policję.

Ostatecznie 32 - letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został osadzony w policyjnym areszcie. Wyraźnie czuć było od niego alkohol, badanie alkomatem wskazało, że w chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Pobrano od niego także krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

Funkcjonariusze zabezpieczyli także poszukiwane renault, które znajdowało się w jednym z garaży na terenie powiatu ostrołęckiego. Auto zostało umieszczone na policyjnym parkingu, posiadało uszkodzenia świadczące o tym, że brało udział w wypadku. Do wypadku doszło przed zmierzchem.

Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki pod nadzorem Prokuratora wykonywali do późnych godzin nocnych czynności, m.in. oględziny pojazdów, jak i samego miejsca zdarzenia, przesłuchania świadków, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

NietoperzNietoperz

0 1

Wsadzić do *%#)!& na 15 lat niech go *%#)!& w dupe i dozywotnio niech *%#)!& po flaszkę składakiem do monopolami
22:38, 25.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zuzazuza

0 0

*%#)!& się wpier..., 19:40 to widoczność ograniczona, rower pewnie nieoświetlony, a ten se wypił i pójdzie siedzieć 10:41, 26.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aldald

0 0

zniesienie kary śmierci to był ogromy błąd. To jest morderstwo i powinien zawisnąć tak jak gwałciciele, pedofile. Za te przestępstwa powinna byc jedna kara - kara śmierci. 15:29, 30.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%