Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku do którego doszło około godziny 14:20 doszło na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej i Ks. Anny. Na miejscu pracują służby, a Szosa Zambrowska w kierunku centrum jest zablokowana.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu na którym od wczorajszej awarii nie działa sygnalizacja świetlna. W zdarzeniu na skrzyżowaniu brały udział osobowy VW i Opel. Prawdopodobną przyczyną wypadku było nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
Jedna osoba trafiła do szpitala, a w miejscu zdarzenia całkowicie zablokowany jest przejazd Szosą Zambrowską w kierunku centrum.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci ruchu drogowego KMP w Łomży.
Przypomnijmy, że dokładnie w tym samym miejscu wczoraj doszło do kolizji. Osobowa KIA dosłownie ścięła sygnalizator świetlny.
[FOTORELACJA]996[/FOTORELACJA]
Więcej w artykule:
[ZT]17468[/ZT]
0 0
Skoro sygnalizacja nie działa to jeden z panów policjantów lub strażników miejskich do kierowania ruchem